Адреса: Україна, Київ, Дарницький район
Генпідрядчик:
Дати: квітень 2021
Задачі: переробка бетону та залізобетону, вивіз перероблених матеріалів, вивіз сміття, зачистка території.

У Дарницькому районі продовжився процес утилізації твердих будівельних відходів.
Нагадаємо, що в червні 2020 го Група компаній «Терещенко» вже співпрацювала з Дарницької адміністрацією для здійснення рециклінгу будівельних відходів та накопичення сміття. Детальніше.

В Україні і Києві зокрема, склалася непроста ситуація з утилізацією твердих будівельних відходів.
З метою вироблення практичних кроків для району і міста, Дарницька райдержадміністрація спланувала експериментальні заходи, спрямовані на утилізацію залишків твердих будівельних відходів – адже вищезгадана категорія може бути використана вдруге!
І тепер, при обробці «будвідходів», окремо створюється великогабаритний і дрібний гравій, метал і пісок, які можна повторно використовувати при будівництві!
«Це яскравий приклад дієвої синергії між владою і приватним бізнесом, коли користь у спільної справи мають обидві сторони. Дарницький район завжди відкритий для цікавих пілотних проектів », – зазначив голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.
На сьогодні підготовлено «Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері утилізації (переробки) будівельних відходів на території Дарницького району міста Києва».
Дарницька адміністрація продовжує працювати над чистотою району та прибиранням безлічі покинутих територій. Ми дуже раді, що група компаній «Терещенко» приймає участь в цьому процесі, роблячи Київ ще більш чистим і красивим містом!

Дробление, рециклинг, дробление киев, дробление жби, дробление бетона, переработка строительніх отходов, Терещенко, Группа компаний Терещенко

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Меню