Демонтаж будівель та споруд

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

ДЕМОНТАЖ АБО ЗНЕСЕННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Головне завдання демонтажних робіт – це знесення будівель. Іноді потрібно звільнити буд майданчик для нової споруди, повністю або частково демонтувати аварійні конструкції, які несуть небезпеку для довколишніх будівель або ускладнюють подальшу реконструкцію об’єкта.

Це цілий комплекс заходів, цикл виконання якого може включати як елементи ручної праці, так і механізовані способи демонтажу. Шляхом ретельно аналізу ситуації фахівці групи компаній «Терещенко» підберуть оптимальні методи демонтажу споруд або ж цілих будівельних комплексів.

Демонтаж будівлі – технологічно складний і відповідальний процес, швидкість і безпеку виконання якого визначається наявністю особливого арсеналу обладнання, його високої продуктивності і досвідченості операторів.

В умовах обмеженого простору або неприпустимість сильних вібрацій рекомендується застосовувати безударну методику руйнувань. Для цих цілей ми використовуємо кілька видів власного навісного обладнання.

Наша компанія має всі необхідні сертифікати та дозволи для проведення робіт в області демонтажу будівель і твори робіт підвищеної небезпеки. Таким чином, законність процедури і якість вам гарантовані.

ЯК ЗАМОВИТИ ДЕМОНТАЖ?

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Ще з початку 2000-х років Група компаній «Терещенко» успішно виконує найскладніші роботи по демонтажу будівель і споруд.
Ми знаємо і розуміємо всі труднощі, з якими ви можете зіткнутися при демонтажі. Зв’яжіться з нашими експертами та будьте впевнені в своєчасному і якісному виконанні будь-яких робіт, згідно Ваших вимог!

Багаторічний досвід і сучасний погляд на виконання робіт з промислового демонтажу дозволяє не тільки ефективно виконувати всі роботи, але і знаходити оптимальні рішення для замовника.
Група компаній «Терещенко» виконує всі види промислового демонтажу будь-якої складності. Протягом багатьох років ми беремо і найскладніші об’єкти. Як наслідок придбали багато унікальних навичок, знань і досвіду для виконання як повного, так і часткового знесення споруд з найвищим рівнем складності і ризиків. Тому, в більшості випадків, нашу компанію вибирають для знесення високоризикових і найскладніших об’єктів.


З невеликою частиною наших робіт ви можете ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.


Нова спецтехніка від провідних світових брендів, якою володіє Група компаній «Терещенко» є додатковим показником якості виконуваних робіт.
Кожен фахівець розуміє, що нова спецтехніка є набагато продуктивніше, безпечніше і має дуже високий рівень надійності. Ніяких «форс-мажорів» і затримок! Адже крім того, що в нашому парку тільки високоякісна нова техніка, вона ще й проходить професійні техогляди строго за графіком. Ви можете бути впевнені, що всі поставлені вами завдання будуть виконані в строк.
Також, розширений асортимент нашої спецтехніки дозволяє виконувати не тільки демонтаж, а й повний рециклінг, що вирішить безліч Ваших проблем, а також заощадить фінанси і час.

* Рециклінг це переробка відходів з метою подальшого використання. В даному випадку переробка будівельних відходів (ЗБВ, бетону, цегли і т.д.) для відсипання доріг за якими буде пересуватися будівельна техніка.

Ми працюємо з технікою і навісним обладнанням таких світових брендів як:
Volvo
JCB
Hyundai
Scania
McCloskey
Soosan
Rent Demolition

Досвідчені і професійні оператори екскаватора і дробильної техніки, водії самоскидів. На перший погляд це може здатися не важливим … Але, це один з найбільш важливих показників (якщо не найважливіший). Працівник без досвіду в такій високоризикованої сфері діяльності може створити більше нових проблем ніж виконати роботи.
Як правило, наші клієнти – це компанії, бізнес яких повністю або частково пов’язаний з будівельною діяльністю. Тому, вони розуміють важливість роботи саме з фахівцями високої кваліфікації.
Ми завжди це розуміли, тому й запрошуємо в нашу компанію кращих фахівців своєї справи. Працюючи з нами ви самі переконаєтеся, наскільки це зручно, швидко і вигідно (особливо якщо ви вже працювали з іншими компаніями).

Вам потрібні професіонали у виконанні будь-яких видів промислового демонтажу, рециклінгу, розробці котлованів, вертикальної перевезення та оренди нової будівельної техніки від провідних світових брендів?
Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом і всі Ваші завдання будуть виконані в максимально короткий термін!

ЯК ЗАМОВИТИ ДЕМОНТАЖ?

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Меню