Про компанію

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

ГРУПА КОМПАНІЙ «ТЕРЕЩЕНКО» – об’єднує будівельні компанії України багатьох видів діяльності. З 2000-х років ми успішно співпрацюємо як з провідними будівельними компаніями і підрядниками України, так і з невеликими приватними компаніями різних сфер діяльності.

Співробітники: За довгі роки роботи ми змогли об’єднати провідних фахівців різноманітних сфер будівельної діяльності, що дозволило оптимізувати всі процеси і максимально продуктивно виконувати поставлені завдання. Кожен наш співробітник, від керівника до оператора екскаватора, має великий досвід виконання найскладніших робіт і вирішення складних завдань.
Будівельна техніка: Наша компанія набуває тільки нову спецтехніку і устаткування від провідних компаній світу: JSB, Volvo, Scania, McCloskey, Soosan, Rent Demolition. Це є основним фактором не тільки для якісного виконання робіт, але і для термінів виконання робіт.
Майже всі компанії в Україні набувають спецтехніку, яка була вже у вживанні як в Україні, так і в країнах Європи. Логічно, що така будівельна техніка часто виходить з ладу, що в свою чергу тягне за собою збої в термінах виконання робіт і множинні проблеми на об’єкті. Саме тому, Група компаній «Терещенко» набуває тільки нову техніку і постійно виконує діагностику всієї спецтехніки.
Наявність парку власної техніки високого класу, дозволяє максимально продуктивно виконувати всі роботи і бути впевненими в результаті!
Досвід роботи: Підприємства, які входять до Групи компаній «Терещенко» представлені на будівельному ринку з 2001-го року. За цей час ми виконали безліч різноманітних завдань різних рівнів складності. Це як повноцінний демонтаж великих об’єктів, так і складний промисловий демонтаж або частковий демонтаж зі збереженням важливих елементів. Такий досвід дає нам можливість з упевненістю виконувати найскладніші завдання з гарантією!
Контроль всіх процесів: контроль всіх робіт і глобальну організацію всіх робіт проводить безпосередньо Терещенко Ігор Володимирович, що ще раз підтверджує високий рівень виконання всіх завдань. Кожна ваша задача буде виконана з максимальною відповідальністю, а будь-яка консультація і підтримка можлива не тільки від менеджера або провідного інженера, а й особисто від Терещенко Ігоря Володимировича.
Напрям діяльності:
– Промисловий демонтаж;
– Розробка котлованів;
– Рециклінг і переробка будівельних відходів;
– Дроблення бетону, вапняку і граніту;
– Вивезення будівельного сміття;
– Відсипка доріг вторинним щебнем (бетон, цегла та ін.);
– Оренда спецтехніки та обладнання.
Більш докладно з усіма розділами Ви можете ознайомитись в розділі: НАШІ ПОСЛУГИ

Документи: Група компаній «Терещенко» проводить всі роботи на території України офіційно, маючи всі документи і дозволи на виконання робіт, в тому числі дозвіл на виконання небезпечних робіт. Всі роботи будуть виконані згідно обумовлених і зафіксованих в договорі умов.
* Дозволи оформлені на одну з компаній, які входять до Групи компаній «Терещенко».
Для того щоб скористатися послугами групи компаній «Терещенко» або отримати консультацію за вищевказаними напрямками будівельної діяльності, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Свідоство платника ПДВ

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди у мережі

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchВремя работы

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Меню