Ліквідація старих шахт і копалень

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Промисловий демонтаж відпрацьованих свій вік рудників і шахт, розташованих на території України, проводиться трьома основними способами:

– перший передбачає їх повне затоплення (так звана “мокра” ліквідація або консервація);
– другий спосіб – один з різновидів першого варіанту (його ще називають “комбінованим”), коли шахта або рудник затоплюються не в повному обсязі, а лише частково;
– третій підхід – “суха” ліквідація з повним розбиранням шахтного устаткування і наземних будівель з подальшою консервацією об’єкта.

Зверніть увагу: З усього запропонованого нас особливо цікавить останній варіант, пов’язаний із застосуванням спеціальної техніки.

Ліквідація старих шахт і копалень, терещенко, группа компаний терещенко, аренда спец техники

Демонтаж шахт у відповідність з цією технологією зажадає від виконавця значних капітальних і експлуатаційних витрат. У цьому випадку буде потрібно розібрати всі прокладені раніше комунікації і знести тимчасові споруди. Крім того, необхідно буде потурбуватися про розбір елементів кріпильних конструкцій та ліквідації наземних шахтних структур.

Варіанти “сухої” розбірки рудників

Демонтаж рудників і шахт може бути організований за двома різними технологіями. Перша передбачає їх повну фізичну ліквідацію, вироблену за наступною схемою в три етапи:

– ізоляція районів підземних гірничих виробок спеціальними блокуючими перемичками на основі бетону;
– відключення підведених до об’єктів комунікацій (електрики, водопостачання і вентиляційних мереж);
– розбирання шахтного обладнання (підземного та наземного).
Ліквідація старих шахт і копалень, терещенко, группа компаний терещенко,

Додаткова інформація: Блокуючі перемички в першу чергу встановлюються у виробках, що примикають до біляствольного господарства.

Для всіх інших видів виробок передбачена установка так званих “чуракових” блокуючих загороджень. Вже згадана технологія реалізується в два типових етапи: підготовчий і власне фізична ліквідація шахти.

>>>Оренда екскаватора HYUNDAI R330LC-9S

Другий підхід до демонтажу шахтних об’єктів принципово відрізняється від першого. На початковій стадії його реалізації вводиться особливий “режим очікування” або відрізок часу, необхідний для завершення робіт на інших шахтах. Період підтримки цього режиму визначається необхідністю проведення заходів щодо забезпечення безпеки робіт в суміжних об’єктах. Його тривалість також залежить від того, наскільки швидко будуть демонтовані будівлі і споруди, що розташовані на поверхні і знаходяться в зоні дії вже розроблених шахт.

Можлива й інша причина продовження режиму очікування. Вона пов’язана з виконанням робіт по демонтажу обладнання, вилучення комунікацій і кріплення на ліквідованих шахтах. Всі ці заходи виконуються згідно з технічним проектом, підготовленим відповідними службами і затвердженим головним інженером. Обов’язкова умова його реалізації – наявність техніко-економічного обґрунтування.

ЯК ЗАМОВИТИ ДЕМОНТАЖ СТАРИХ ШАХТ І КОПАЛЕНЬ?

Група компаній «Терещенко» робить все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Меню