Спецтехніка для виконання промислового монтажу.

Будь-яка споруда має свій термін експлуатації. Рано чи пізно настає момент, коли будь-яку споруду потрібно демонтувати. Розвиток сучасних технологій дозволив максимально спростити цей процес для людини. Починаючи від самого процесу демонтажу і аж до логістики і переробки відходів.
Екскаватор
Безумовно, найвідомішим і, напевно, головним видом спеціальної техніки при промисловому демонтажі є екскаватор. З усього різноманіття виділяються такі великі виробники як Volvo і JCB. Можливості гідравлічного екскаватора розширилися далеко за межі екскаваторних робіт з використанням ковшів. З появою навісного обладнання з гідравлічним приводом, такого як гідравлічний молот або гідравлічні ножиці, екскаватор почав використовуватися в багатьох інших сферах, крім земляних робіт. Гідравлічні ножиці дозволяють розрізати об’єкти будь-якої міцності, а гідравлічний молот, здатний без праці руйнувати бетонні, залізобетонні конструкції або скельної грунт. Багато екскаватори оснащені пристроєм для швидкої зміни навісного обладнання, що збільшує ефективність використання машини на будівельному майданчику. Екскаватори зазвичай використовуються разом з навантажувачами і бульдозерами. Однак варто зазначити, що під час промислового демонтажу колісні екскаватори використовуються вкрай рідко. Екскаватори на гусеничному ходу, безперечно, випереджають своїх колісних братів в цій сфері. Екскаватор з гусеничним ходом, на відміну від колісного, може пересуватися по нерівних поверхнях, що грає велику роль, коли в процесі демонтажу утворилися гори з уламків. Екскаватор на гусеничному ходу також більш стійкий до роботи на схилах і нерівностях.
Дробарка
Щокові дробарка це спеціалізована машина для руйнування шматків матеріалу шляхом стиснення поверхонь (щік). Дробарка універсальна і широко застосовується в промисловості для подрібнення матеріалів і порід будь-якої міцності. Дробарки легкі в обслуговуванні. Мобільність дробарки дозволяє без зусиль доставити її до потрібного місця. Більш того, виробництво прямо на місці робить можливим отримання будматеріалів необхідної якості. З усіх виробників виділяється міжнародна компанія McCloskey. З 1985 року компанія McCloskey International працює на ринку і незмінно завойовує репутацію клієнтів своїм обладнанням з високими характеристиками. Щокові дробарка J40 надає підрядникам дуже можливості, що відповідають всім виробничим очікуванням. Щокові дробарка J40 шириною 2,5 метра ідеально підходить для об’єктів, що вимагають високого ступеня мобільності. Максимальна продуктивність досягається за рахунок удосконалень глибшої коробки щік, включаючи вищу швидкість щік і більший зазор між розвантаженням дробарки і завантаженням головного конвеєра.
Самоскид
Складно уявити промисловий демонтаж без використання самоскида, за допомогою яких здійснюється транспортування уламків та сміття. Самоскиди розрізняють за вантажопідйомністю, потужності, типу кузова і напрямку вивантаження. Залежно від відстані та обсягу відходів, часто може вимагатися кілька самоскидів. Однак сучасні іноземні самоскиди Volvo, що мають велику потужність і вантажопідйомність, значно спрощують цю роботу і випереджають багато інших аналоги.
Як здійснити демонтаж?
Демонтаж навіть самих невеликих будівель – це складний процес, що вимагає не тільки спеціальної техніки, а й належної організації всього процесу. Кожному об’єкту потрібно приділити належну увагу, щоб правильно задіяти всі необхідні ресурси.
Група компаній Терещенко надає послуги з демонтажу будівель. Маючи в арсеналі найсучаснішу техніку і команду досвідчених фахівців, Група компаній Терещенко надасть всі необхідні послуги при демонтажі споруд, проконсультує і підбере все необхідне обладнання. Всю необхідну для проведення робіт техніку можна взяти в оренду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню