Компанія Modon Properties, що базується в ОАЕ, оголосила, що встановила новий світовий рекорд Гіннеса за «найвищий будинок, знесене з використанням вибухівки» (контрольований знесення) завдяки успішному знесенню 144-поверхових веж Mina Plaza в Абу-Дабі за 10 секунд.
Компанія Modon Properties з ОАЕ, великий девелопер екологічно чистих житлових комплексів, встановила новий рекорд в Книзі рекордів Гіннеса для «Знесення найвищої будівлі з використанням вибухівки (контрольований знесення)» завдяки успішному знесенню веж Mina Plaza в районі Міна Заєд, Абу. Дабі.
Чотири висотні башти, що налічують в цілому 144 поверху, були знесені приблизно за 10 секунд за допомогою стійких неосновних вибухових речовин, розміщених в 18000 просвердлених свердловинах усередині конструкцій.
Весь процес був виконаний з точністю за рахунок контрольованого вибуху з використанням стабільних вибухових речовин, що володіють надійними якостями і відмінними показниками безпеки.
Цей великий проект, що охоплює понад 3 мільйони квадратних метрів, покликаний стимулювати торговельні та інвестиційні операції в столиці, а також сприяти розвитку Абу-Дабі при збереженні справжньої ідентичності та спадщини нації.
Modon повідомила, що для реалізації цього проекту у неї були партнерські відносини з декількома зацікавленими сторонами, включаючи штаб-квартиру поліції Абу-Дабі, групи реагування на надзвичайні ситуації, службу цивільної оборони Абу-Дабі, машини швидкої допомоги, Національне управління з управління кризами і стихійними лихами та інші комітети.
Спільна координація і співпраця були здійснені з усіма зацікавленими сторонами для забезпечення плавного і безпечного знесення. Район Міна Заєд був евакуйований у співпраці з поліцією Абу-Дабі.
Поліція Абу-Дабі сприяла різним аспектам знесення, включаючи посилення безпеки і захисту, надаючи підтримку всім командам і ключовим партнерам, які брали участь у проекті. Поліція вжила необхідних заходів для охорони місця знесення за допомогою дорожнього патрулювання, забезпечення руху транспорту в районах, прилеглих до місця, і належних об’їздів доріг.
Міна Зайед була тимчасово закрита для проведення заходів, щоб забезпечити безпеку всіх жителів. Компанія Tamouh Healthcare провела тести на Covid-19 для 750 співробітників, які були переведені в тимчасове житло в робочому місті Аль-Мафрак.

Меню