ГІДРОМОЛОТИ. ВИДИ, ПРИЗНАЧЕННЯ, ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ ТА КУПІВЛІ.

Застосування гідромолотів стало невід’ємною частиною і необхідністю будь-якого будівельного процесу. Устаткування застосовується не тільки у промислових цілях, але і для виконання локального ремонту окремих ділянок доріг, об’єктів інфраструктурного комплексу та демонтажу (знесення) будівель і споруд різних типів.

Види та призначення гідромолотів
Залежно від потужності удару дане обладнання класифікують на:

• Важкі, що забезпечують енергію поштовху рухомої частини до 3,5 кДж;
• Середні, що застосовуються в діапазоні зусилля від 1,5 до 3,5 кДж;
• Малі, призначені для ударних робіт із зусиллям 0,4-1,5 кДж.

>>>Дроблення бетону та залізобетону | Переробка | Рециклінг

Демонтаж конструкцій і твердого покриття з використанням гідромолота зручний, економічний і оперативний. Основною перевагою є примусове руйнування на великі фрагменти, які легко вантажити і утилізувати.

Залежно від класу використання, гідромолоти поділяються на:

Малий клас, що володіє малою масою, компактними розмірами, зручністю транспортування і мобільністю використання в умовах обмеженого простору. Технікою, що відноситься до даної категорії, виробляють демонтаж об’єктів, які знаходяться в безпосередній близькості від інших будівель і споруд, нанесення втрат яких при проведенні робіт виключено. Дренування асфальту і бетону, розтин поверхонь з цементувати шаром, видалення наростів льоду виробляють гідромолота саме цієї категорії;

Середній клас найбільш популярний для використання будівельними та спеціалізованими технічними компаніями. Комунальні служби активно застосовують такий вид обладнання в зв’язку з його універсальністю і потужністю. Компактні розміри і порівняно невелика вага дозволяє отримати швидкий результат протягом короткого часу. Дренування теплотрас, ділянок водопостачання та напірної каналізації здійснюється з використанням саме такого типу. Параметри енерговіддачі таких гідромолотів дозволяють досягти максимальної продуктивності праці в короткий проміжок часу. Дроблення грунту в скельних породах, локальний і капітальний ремонт масивних плавильних печей з високим рівнем оперативності досягається за рахунок використання середнього класу;

>>>Оренда екскаватора з гідромолотом

>>>Оренда екскаватора з гідроножицями

Важкий клас гідромолотів поширений при роботах по знесенню об’єктів в короткі терміни. Модель гідромолота SOOSAN SB70 є оптимальним варіантом для вирішення подібних завдань. До розвитку техніки подібного класу операції з монтажу об’єктів проводилися за допомогою керованих вибухів спрямованого впливу. За допомогою важкого класу виконують роботи з розбирання кар’єрів і родовищ, дроблення ґрунтових шарів особливо твердих порід, ліквідації відкладень в умовах вічної мерзлоти, знесенню промислових будівель, бетонних мостів і виробничих цехів ранніх років споруди.

Застосування на об’єкті гідромолотів, що відносяться до важкого класу, накладає вимоги на дотримання умов безпечного виконання робіт. Великі осколки здатні розвинути високу швидкість польоту при роботі з твердими породами каменю, тому радіусне відстань їх розкиду необхідно передбачити заздалегідь і виконати відповідну огорожу майданчика.

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Переваги покупки в компанії

Залишивши заявку на сайті, ви отримаєте «зворотний зв’язок» в день звернення. Менеджери-консультанти детально відповідять на питання клієнта, допоможуть прийняти остаточне рішення і визначитися з вибором необхідного типу гидромолота. Крім того, ви зможете отримати докладні безкоштовні консультації по типу необхідного обладнання для застосування в конкретних сферах виробництва робіт.

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Отзывы

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”

John Doe

Меню