ВИДИ ДРОБАРОК ДЛЯ ДРОБЛЕННЯ БЕТОНУ ТА ЗАЛІЗОБЕТОНУ | РЕЦИКЛІНГУ

Повторне використання вихідної сировини за рахунок подрібнення залізобетонних відходів (рециклінгу) – відомий прийом, що дозволяє заощадити на будівельних матеріалах. Для його реалізації застосовуються особливі приводні механізми, звані циклічними дробарками. У різних модифікаціях агрегатів використовуються такі відомі способи переробки, як ударну дію, роздавлювання, розколювання і стирання. В якості вихідної сировини для дроблення залізобетону застосовуються розбиті на дрібні частини балки і колони, а також залізобетонні плити, ферми та інші елементи будівельних конструкцій.

Види дробильних агрегатів
У відповідність з використовуваним принципом подрібнення бетону всі відомі зразки дробильних агрегатів діляться на наступні види:

• Щокові дробарки.
• Пристрої конусного типу.
• Валкові подрібнювачі.
• Молоткові і відцентрові механізми.

Розглянемо кожен з перелічених вище видів переробних агрегатів більш докладно.

Щокові дробарки (особливості)

 

Дроблення ЗБВ відходів в агрегатах цього класу проводиться шляхом їх пропускання між рифленими сталевими плитами (щоками). Одна з них фіксується на станині, а інша – коливається близько нерухомого підстави. У деяких моделях рухливими робляться обидві щоки.

 

Додаткова інформація: Дроблення граніту або залізобетону в розглянутих умовах відбувається в переривчастому режимі.

Це означає, що воно здійснюється тільки в момент тісного зближення щік. При їх розширенні звільнений простір заповнюється переробляємою масою, а оброблена частина зсипається в випускний отвір.

Більш детально з процесом роботи та характеристиками щокової дробарки ви можете ознайомитись в детальному відео: Дробление бетона и железобетона, переработка, рециклинг, щековая дробилка, камнедробилка, демонтаж зданий, снос зданий, отсыпки дорожной полосы, засыпки котлованов

Важливо: мобільні щокові дробарки (від 25 до 38 тонн) являються оптимальним варіантом для переробки/дроблення залізобетону, бетону, вапняку та інших твердих матеріалів або будівельних відходів. Крім того, транспортування таких дробарок не пошкоджує доріг, що також позитивно впливає на вартість доставки щокової дробарки до об’єкту.

Продуктивність таких агрегатів визначається наступними факторами:

• Розмір завантажувального люка.
• Ступінь фрагментації вихідного матеріалу.
• Частота, з якої коливається рухома частина пристрою.
• Величина її вільного ходу.
• Кут захоплення вихідної сировини.
• Його щільність.

Дробление, переработка, рециклинг

Для більшості відомих моделей цей показник варіюється в межах від 1 до 500 тонн на годину. До переваг агрегатів цього класу відносять простоту робочої конструкції, а також зручність обслуговування і ремонту.

Типовий представник щекових дробарок високої продуктивності – модель McCloskey J40 з Північної Ірландії (до 300 тонн на годину).

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Конусні дробарки

В агрегатах цього класу вихідна сировина дробиться в кільцеподібному просторі, утвореному фіксованою зовнішньої чашею і розміщеним всередині вібруючим конусом. Останній при переробці залізобетону здійснює циклічні руху в межах відведеного для нього простору.

При зближенні поверхонь двох конусів завантажені фрагменти дробляться, а при їх розведенні роздрібнена маса зсипається в розвантажувальний отвір. Дробарки конусного типу відрізняються економічністю і більш продуктивні, ніж їх щокові аналоги. З іншого боку через особливості своєї конструкції вони більш масивні, а також складні в обслуговуванні і аварійному ремонті.
валкові дробарки

Для переробки бетону в дробарках цього типу використовуються два зустрічно обертових вала. Вихідна сировина засипається зверху, а потім затягується валами і подрібнюється. Залишки дроблення пізніше виводяться через нижній люк.

За особливостями конструкції виділяють гладкі, рифлені і зубчасті валики. Останнє з виконань оптимально підходить для захоплення і подрібнення великих шматків сировини. Гладкі валки найчастіше застосовуються для переробки методом роздавлювання.

Продуктивність таких агрегатів залежить від виду сировини, швидкості обертання самих валків, а також від розмірів завантажувального люка. Основні характеристики дробарок цього класу – діаметр і довжина робочих валків.

Молоткові агрегати

Дробарки молоткового типу розраховані на переробку ЗБВ відходів довільного розміру. Дроблення вихідного матеріалу в них здійснюється за допомогою системи молотків, що обертаються з високою швидкістю по колу. Шматки сировини подрібнюються як від ударів молота, так і в результаті биття об стінки корпусу. Готова до вживання роздрібнена маса виводиться назовні через щілини колосників.

Продуктивність молоткових пристроїв залежить від фізичних властивостей вихідної сировини. Розміри вихідного отвору, а також відстань між молотками і гратами виставляються в залежності від необхідного розміру фракцій. До переваг агрегатів цього класу відносять компактність і простоту конструкції, а також можливість ретельного подрібнення вихідної сировини.

Недолік молоткових дробарок – прискорений знос робочих частин (колосників і молотків).

Відцентрові дробарки

Цей тип дробарок застосовується при необхідності дроблення бетону з невеликими фрагментами фракцій (розміром не більше 10 см). Принцип їх дії заснований на швидкому розгоні шматків подрібнюваної маси в спеціальному прискорювачі Розігнані фрагменти за рахунок дії відцентрових сил вдаряються об футеровку корпусу дробарки або одна об одну. Накопичена в них кінетична енергія призводить до розколювання на дрібні частинки.

Важливо! При завантаженні в агрегати великих за розміром шматків можливий дисбаланс, нерідко приводить до поломок дробарок.

Зазначене обмеження – істотний недолік агрегатів розглянутого класу. Для усунення наслідків дисбалансу в конструкцію цих виробів вводяться спеціальні амортизуючі елементи. Однак повністю позбутися цього недоліку все одно не вдається, що змушує будівельників ретельно відбирати вихідна сировина за розміром фракцій.

Зателефонуйте нашим експертам або залиште ваш номер телефону, і ми з радістю зв’яжемося з вами для надання всієї потрібної інформації.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості