VOLVO

Відома багатьом автолюбителям фірмова марка “Volvo” – це бренд шведської компанії, що виробляє вантажні автомобілі, автобуси, а також спецтехніку, двигуни та запчастини до них. Раніше цей виробник робив і легкові машини, але в 1999 продав виробництво під брендом “Volvo Cars” американському концерну “Ford”.

Слово “Volvo” – латинського походження; воно спочатку належало материнській компанії, відомій під позначенням “SKF”. Дослівно воно перекладається як “Обертання” або “Крутіння”, проте з роками трансформувалася в усталений варіант – “Кочусь”. Штаб-квартира концерну розташована в самій Швеції, в місті Гетеборзі.

Коротка історія

Компанія була заснована у 1915 році двома шведськими інженерами по автомобільній техніці. У перший час вона позиціонувалася як відділення відомого у всьому світі виробника підшипників “SKF”. У квітні 1927 був випущений перший автомобіль із серії “Jakob OV4”, оснащений двигуном потужністю 28 л. с., що розвивав максимальну швидкість до 90 км / год. Буквально через кілька років, до 1935 року “Volvo” стає повністю незалежною компанією.

У 1956 році керує концерном відомий в Швеції чоловік – доктор економіки Г. Енгеллау. На цей час припадає розквіт компанії. Рік почався з великої угоди, яка відкрила експорт машин в США (в 1957 році їх було продано рекордну на ті часи число – 5000 штук). Поступово фірма нарощує обсяги виробництва (з 31 тис. штук в 1956 році до 205 000 одиниць авто в 1971 році).

Зверніть увагу: Саме в ці роки тут працював Нільс І. Болін, який вважається винахідником 3-х точкового ременя безпеки.

У 1966 році було налагоджено виробництво моделі “Volvo 144”, оснащеної сучасною двухконтурною гальмівною системою. А через 10 років розробники представили на суд публіки спеціальний кисневий датчик і каталітичний нейтралізатор відпрацьованих газів. У 1999 році концерн продав відділення легкових авто компанії “Ford”, яке згодом було перекуплені китайським “Geely Automobile”.

Структура та виробничі відділення

Концерн включає до свого складу кілька виробничих відділень, до числа яких відносять структури самого різного профілю. Деякі з них перераховані у наведеному нижче переліку:

• “Volvo Trucks”, що займається випуском вантажних автомобілів і самоскидів (загальний напрямок).
• “Mack Trucks” – випуск вантажівок під маркою “Mack” (США).
• “UD Trucks” – відділення, що займається виробництвом тягачів, автобусів, шасі до них і двигунів під маркою “Nissan”.
• “Volvo Bussar” – проектування, розробка і випуск автобусів, а також двигунів до них.
• “Volvo Construction Equipment” – розробка, випуск і обслуговування спецтехніки будівельного призначення, включаючи екскаватори, навантажувачі та самоскиди.
• “Volvo Penta” – випуск моторів і потужних енергетичних установок для промислових потреб.

І, нарешті – це супутнє виробництво з випуску компонентів космічного призначення ( “Volvo Aero”) і структура, що надає фінансові послуги.

Экскаватор Volvo

Продукція, що випускається компанією

Серед продукції, що випускається компанією продукції особливо виділяються наступні зразки будівельної техніки:

• Тягачі та вантажні автомобілі типу “самоскид Volvo“.
• Екскаватори різних конструкцій і марок.
Екскаватори-навантажувачі на гусеничному і колісному ходу.
• Навантажувачі з бортовим поворотом колісного типу.
• Трубо- та асфальтоукладальники.
• Катки різного класу і самохідні грейдери.

Особливий інтерес для нас представляють зразки спеціальної екскаваторної та вантажно-розвантажувальної техніки. Розглянемо тому їх більш детально.

Екскаватори

Екскаватори Volvo відрізняються підвищеною потужністю і високою продуктивністю, проявляючи такі свої переваги на різних об’єктах України. Це можуть бути:

• Звичайні будівельні майданчики.
• Демонтовані будівлі і відслуживші свій термін будови.
• Різні об’єкти дорожнього будівництва, де потрібне переміщення великих обсягів ґрунту.

Ці механізми широко застосовуються при плануванні будівельних ділянок, вантажно-розвантажувальних роботах, підготовці траншей і виямок, а також при демонтажі старих будівель і споруд.

Додаткова інформація: При цьому вибір потрібної моделі (в форматі міні зразка, на гусеничному ходу або на колесах) залежить від особливостей майданчика і характеру проведених робіт.

Як приклад розглянемо основні характеристики гусеничної моделі екскаватора Volvo EC 220 DL. Основні технічні показники цього зразка перераховані нижче:

• Вага машини в повністю спорядженому (робочому) стані – 22,1 тонни.
• Марка двигуна – модель “Volvo / D6H”.
• Габарити екскаватора – 9,75х2, 99х3,08 метри.
• Робоча електрична потужність двигуна – 128 кВт.
• Горизонтальний виліт стріли з ковшем – 15,93 метра.
• Гранична глибина копання – 12,73 метра.
• Зусилля черпання – 153 kN.
• Робочий об’єм ковша – 1,0 м3.

Volvo

Всі зразки екскаваторів Volvo EC 220 DL оснащуються надійними та економічними двигунами, а також ергономічними кабінами “Care Cabs”, зручними для оператора, що підвищують ефективність робочих операцій.

Крім того, дані моделі обладнані високочутливою гідравлікою і універсальними системами зміни ковша на інший робочий інструмент. Все це перетворює гусеничну машину в досконалу економічну техніку, призначену не тільки для знесення будівель, але і здатну переміщати ґрунт на невеликі відстані.

У компаній, що займаються кар’єрною розробкою гірських порід, ці моделі затребувані в першу чергу. Крім цього, завдяки можливості зміни навісного обладнання, вони широко застосовуються у дорожньому благоустрої, а також при проведенні загальних будівельних робіт.

Колісні моделі екскаваторів “VOLVO”

Екскаватори “Volvo” на колісному ходу відносяться до категорії універсальних машин підвищеної прохідності, здатних працювати на доглянутих дорожніх трасах, а також і поза дорогами. Моделі цього класу розраховані на оснащення змінним навісним обладнанням, що дозволяє використовувати їх в різних областях будівництва.

Важливо! Одна з переваг техніки “Volvo” на колісному ходу – висока швидкість переміщення по шосейних трасах, що дозволяє оперативно “перекидати” її з одного об’єкту на інший.

Ретельно продуманий дизайн конструкції машини, а також зручна і ергономічна кабіна – характерні ознаки колісних екскаваторів “Volvo”.
Завдяки цьому в них створені всі необхідні умови для комфортної роботи на об’єктах будь-якої складності. Грамотний підхід до розробки економічного двигуна з урахуванням вибору тільки фірмових комплектуючих забезпечили високі експлуатаційні показники всіх моделей екскаваторів. Для них характерні висока потужність двигуна і низька концентрація шкідливих складових у вихлопних газах.

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Колісні навантажувачі “VOLVO”

Наявність у власному парку колісних навантажувачів марки “Volvo” виводить будівельну фірму на абсолютно новий рівень виробничої діяльності. Великий асортимент різних моделей, починаючи від міні-навантажувачів і закінчуючи потужною промисловою технікою, дозволить Вам без праці вибрати потрібний зразок. Купівля продукції високої якості дозволить її власнику виконувати такі завдання:

• Навантаження й перевезення різних вантажів (включаючи будівельні відходи, що залишаються після знесення будівель).
• Відсипка насипів при проведенні дорожніх земляних робіт.
• Переміщення і вторинна переробка великих обсягів будівельного сміття.
• Виконання кар’єрних і сільськогосподарських робіт.

Колісні навантажувачі марки “Volvo” привертають потенційного покупця високим рівнем безпеки і комфортності кабіни. Завдяки цьому в агрегатах даної марки створені комфортні умови для операторів, що дозволяє повністю зосередитися на робочих операціях. Машини оснащуються надійними та економічними двигунами, які не мають аналогів в своєму класі.

Колісні міні навантажувачі

Розглянуті зразки вантажної техніки збираються тільки з якісних комплектуючих, які повністю відповідають реаліям часу. У цих машинах успішно реалізований цілий ряд технічних рішень, що враховують екологічні перспективи розвитку спецтехніки.

У зазначеному напрямку проведені великі роботи по розробці двигунів з низьким рівнем токсинів у вихлопних газах, а також по збільшенню числа деталей повторного використання. Характерні обриси колісних міні навантажувачів з обтічними контурами є еталоном для будівельної спецтехніки 21-го століття.

Важкі колісні навантажувачі

Цей тип навантажувачів затребуваний в організаціях, що займаються такими видами будівельних робіт:

– розробка кар’єрів і перероблення гірських порід;
– транспортування сипучих матеріалів;
– цивільне будівництво
– перероблення вторсировини;
– утилізація відходів.

оренда техніки

Зверніть увагу: Широкий перелік можливих застосувань перетворює важкий колісний навантажувач “Volvo” в універсальну машину майбутнього.

З його допомогою можна виконати практично будь-яку операцію з функціоналу сучасних зразків будівельної спецтехніки.

Навантажувачі з поворотними бортами

Машини з можливістю повороту бортів – універсальні зразки вантажної техніки, є незамінними на будь-якому будмайданчику. Концерн “Volvo” представляє цілу лінійку навантажувачів радіального і вертикального типу, придбання яких гарантує підвищення ефективності проведених робіт (незалежний від їх складності).

Всі зразки виробів з представленої лінійки сумісні з комплектом навісного обладнання від “Volvo”, що застосовується при необхідності виконання наступних операцій:

• Доставка і розвантаження ґрунту.
• Риття котлованів і траншей.
• Підготовка приямків для опор і стовпів.
• Складування матеріалів.
• Демонтаж бетонних конструкцій.

Будь-якому власникові навантажувача від “Volvo” гарантуються високі показники продуктивності і тривалі терміни експлуатації придбаного зразка.

Зчленовані самоскиди “VOLVO”

Підрозділом концерну, які займаються розробкою важкої спецтехніки, свого часу була підготовлена концепція зразків зчленованих самоскидів. На поточний проміжок часу в сегменті ринку подібних розробок “Volvo” – безперечний лідер, що не збирається ні в чому поступатися своїм конкурентам.
Випущені фірмою зразки зчленованих самоскидів призначаються для виконання найбільш важких операцій в наступних дорожніх і робочих умовах:

• На кар’єрних розробках.
• При проведенні гірничих робіт.
• При необхідності транспортування будматеріалів.
• На земляних роботах.

Додаткова інформація: Нерідко ці машини використовуються при вивезенні будівельного сміття і утилізації відходів.

Як приклад можуть бути розглянуті зразки самоскидів Volvo FM 400, широко застосовуються в житловому та дорожньому будівництві України. Ці моделі вигідно відрізняються від інших виробів своєю функціональністю і комфортністю умов роботи оператора. Завдяки високій рухливості кузовної частини вантажного автомобіля вдається досягти небаченої швидкості виконання розвантажувальних операцій.

Зазначена можливість виключає необхідність використання при розвантаженні додаткового обладнання. Перераховані експлуатаційні показники вантажної техніки марки Volvo FM 400 гарантують високу якість виконання поставлених перед виконавцем завдань.

Оренда техніки “Volvo”

самосвал Volvo, екскаватори Volvo Нерідкі ситуації, коли основним завданням будівельної організації, що здійснює свою діяльність в Україні, є підвищення ефективності робіт при порівняно низьких витратах. У цьому випадку найбільш оптимальний варіант – скористатися можливостями оренди самоскида “Volvo” або іншого зразка будівельної техніки від виробника.

>>>Оренда екскаватора VOLVO EC 220 DL

>>>Оренда самоскида Volvo FM 400 8X4

Такий підхід до її використання істотно знизить витратну частину бюджету організації і дозволить спрямувати заощаджені кошти на більш важливі цілі. Фахівці концерну в свою чергу забезпечать технічну підтримку, що гарантує безаварійність роботи взятого в оренду екскаватора або іншого зразка спеціальної техніки.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Меню