Розбирання водонапірних веж

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Демонтаж водонапірної вежі відноситься до заходів, що нагадує розбирання димових труб. Після списання такого об’єкта і припинення його експлуатації на території України, відповідно до підготовленого проекту він або консервується, або “йде під знос”. Однак строго це правило майже ніде не виконується, так що непридатне до використання спорудження починає руйнуватися. Через якийсь час його стан стає небезпечним для людей і розташованих поблизу будівель. У цьому випадку без демонтажу об’єкта вже неможливо обійтися.

Перелік основних причин знесення водонапірної вежі наводиться нижче, це:

• Сильна деформація цегляної кладки в основі.
• Знос металевих конструкцій.
• Часткове або повне руйнування фундаменту.
• Поява крену корпусу вежі.

До можливих причин також відносять потребу в будівництві нової, більш ефективної споруди.

Що необхідно для демонтажу

Швидке і якісне розбирання вежі можливе лише при виконанні наступних умов:

Розбирання водонапірних веж, демонтаж, промышленный демонтаж, демонтаж зданий и сооружений, терещенко, группа компаний терещенко • Залучення до роботи досвідчених фахівців і професіоналів.
• Використання перевіреної часом надійної техніки та інструменту.
• Наявність в розпорядженні виконавця екскаваторів, автокранів і самоскидів.

Також важливо визначитися зі способом розбирання, який оптимально підходить для конкретної ситуації. Один з них – повне знесення водонапірної вежі (це найпростіший і дешевий варіант).

При другому способі верхня частина споруди розрізається на окремі частини (порядок розбирання – зверху вниз), які потім відправляються в металобрухт. Ще один варіант – запрошення промислових альпіністів, що робиться зазвичай в умовах щільної забудови. При механізованому способі до процесу розбирання залучаються потужні екскаватори та інша спеціальна техніка.

Загальний порядок демонтажу

У загальному випадку процес ліквідації водонапірної вежі зводиться до виконання наступних етапів:

• Підготовча стадія.
• Розбирання верхніх частин об’єкта.
• Демонтаж фундаменту.
• Завершальний етап.

На початковій стадії до об’єкта підганяється вся необхідна техніка, повністю звільняється територія, після чого відключаються діючі комунікації і водонапірне обладнання. З цією метою запрошуються фахівці, які обслуговують об’єкт і знайомі зі специфікою його роботи. По завершенні підготовчого етапу ніщо не повинно заважати процедурі розбирання вежі.

Розбирання водонапірних веж, демонтаж, промышленный демонтаж, демонтаж зданий и сооружений, терещенко, группа компаний терещенко, аренда спец техники

Її демонтаж починається з верхньої частини, якщо спеціальними інструкціями не передбачається іншого варіанту. Верхівка вежі найчастіше виготовляється з металевих елементів, а тому при її ліквідації нерідко виникають складнощі. Основна проблема – необхідність проведення висотних робіт, доступ до яких можуть отримати тільки професіонали.

>>>Оренда екскаватора VOLVO EC 220 DL

>>>Оренда самоскида Volvo FM 400 8X4

Основа вежі робиться з бетону або каменю, так що демонтувати його буде складніше, ніж металеву вишку. Однак, якщо при розбиранні задіяно спеціальне обладнання – професіонали без зусиль справляються і з цим завданням. На завершальній стадії майданчик повністю очищається від сміття, відмезеного на звалище з метою утилізації. Металеві залишки конструкції нарізаються спеціальним інструментом, а потім відправляються в металобрухт.

ЯК ЗАМОВИТИ ДЕМОНТАЖ | РОЗБИРАННЯ ВОДОНАПІРНИХ ВЕЖ?

Група компаній «Терещенко» робить все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості