Розбирання ангарів і складів

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Демонтаж ангарів та складських будівель проводиться за заздалегідь складеною схемою, яка передбачає послідовне розбирання допоміжних конструкцій. При цьому враховується, що для їх знесення потрібно вибрати найбільш підходящий спосіб. Серед причин проведення демонтажу особливо виділимо наступні:

– необхідність перенесення ангару на нове місце;
– споруда не відповідає вимогам часу і не справляється з поставленими завданнями;
– окремі частини ангару мають великий зніс.

Демонтаж складів може бути проведений декількома способами. У першому випадку на новому місці передбачається нова будова. Або ж воно розбирається не з метою подальшого перепродажу, а просто перетворюється на купу металобрухту. У цьому випадку буде потрібна допомога фахівців широкого профілю, що мають в своєму розпорядженні все необхідне.

Экскаватор с гидромолотом, витагро, vitagro, терещенко, группа компаний терещенко, дробилка, щековая дробилка, аренда дробилки.3

>>>Дроблення бетону та залізобетону | Переробка | Рециклінг

Для демонтажу ангарів та складських будівель потрібні:

• Спеціальний інструмент по металу, який використовується при ручному розбиранні конструкцій (болгарки, відбійні молотки і інший подібний інвентар).
• Спеціалізована колісна або гусенична техніка (самоскиди, бульдозери, екскаватори, гідравлічний молот і т. п.).
• Досвідчені оператори для управління спецтехнікою і кваліфіковані робітники.

При необхідності демонтажу висотних конструкцій зазвичай запрошуються промислові альпіністи зі штату спеціалізованих компаній України. Залежно від виду демонтажу споруди, яка може мати арочне або шатрове виконання і бути утепленим або “холодним”, вибирається відповідна технологія розбирання.

Кожна з перерахованих конструкцій має свої особливості, які враховуються ще на стадії підготовчих робіт. Незалежно від виду демонтажу ангару в першу чергу потрібно узгодити план і кошторис на його розбирання. Далі переходять до підготовки будівельного майданчика і забезпечення безпеки робіт. При їх проведенні проробляються такі операції у зазначеній послідовності:

1. Демонтується покрівля будівлі, як правило, закривається профільним настилом.
2. Зрізаються елементи металевого каркасу.
3. Демонтують стіни будівлі і його основу (фундамент).
Розбирання ангарів і складів, демонтаж, промышленный демонтаж, демонтаж зданий и сооружений, терещенко, группа компаний терещенко-min

Надлишковий після розбирання металобрухт збирають і відвозять в пункт прийому, після чого майданчик очищається від залишків будівельного сміття.

>>>Вивезення будівельного сміття

Якщо матеріали, що залишилися від демонтажу, передбачається використовувати для зведення нової споруди – використовується ручний спосіб розбирання. При знесенні ангарів бульдозером можливість пошкодження будматеріалів (цегли і елементів металоконструкцій) значно зростає.

Зверніть увагу: Залежно від обраного методу розбирання залежить і вартість послуг, що надаються.

На ціну також впливає тип збереженої в ангарі або складі продукції. Якщо це – небезпечні речовини, то в кошторис включаються витрати на засоби індивідуального захисту. Сюди ж включаються витрати, пов’язані з проведенням висотних робіт.

ЯК ЗАМОВИТИ ДЕМОНТАЖ | РОЗБИРАННЯ АНГАРІВ ТА СКЛАДІВ?

Група компаній «Терещенко» робить все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Меню