Демонтаж будівель та споруд

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

ДЕМОНТАЖ АБО ЗНЕСЕННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Головне завдання демонтажних робіт – це знесення будівель. Іноді потрібно звільнити буд майданчик для нової споруди, повністю або частково демонтувати аварійні конструкції, які несуть небезпеку для довколишніх будівель або ускладнюють подальшу реконструкцію об’єкта.

Це цілий комплекс заходів, цикл виконання якого може включати як елементи ручної праці, так і механізовані способи демонтажу. Шляхом ретельно аналізу ситуації фахівці групи компаній «Терещенко» підберуть оптимальні методи демонтажу споруд або ж цілих будівельних комплексів.

Демонтаж будівлі – технологічно складний і відповідальний процес, швидкість і безпеку виконання якого визначається наявністю особливого арсеналу обладнання, його високої продуктивності і досвідченості операторів.

В умовах обмеженого простору або неприпустимість сильних вібрацій рекомендується застосовувати безударну методику руйнувань. Для цих цілей ми використовуємо кілька видів власного навісного обладнання.

Наша компанія має всі необхідні сертифікати та дозволи для проведення робіт в області демонтажу будівель і твори робіт підвищеної небезпеки. Таким чином, законність процедури і якість вам гарантовані.

ЯК ЗАМОВИТИ ДЕМОНТАЖ БУДИНКІВ?

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

5/5 (1 Review)
Меню