Компанія “JCB”

Під відомою всьому світу абревіатурою “JCB” розуміється англійська корпорація, що займається випуском міні-тракторів, а також високоякісних зразків будівельної спецтехніки та запчастин до неї. Її центральний офіс знаходиться у Великобританії в м Рочестер (Графство Стаффордшир).

Компанія згідно зі статистичними даними займає третє місце в світі за обсягами продукції, що випускається нею. На ринках всієї земної кулі представлено більше трьохсот видів різних виробів, що включають в себе не тільки навантажувачі та екскаватори JCB, але і машини сільськогосподарського призначення. Корпорація має велику кількість (понад 20-ть) виробничих підрозділів, які здійснюють свою діяльність на північноамериканському, європейському та азійському континентах. Товари фірми “JCB” успішно продаються сьогодні в більш ніж в 150-ти країнах світу.

Экскаватор с гидромолотом

Коротка історія

Перші згадки про компанію “JCB” належать до 60-х років минулого століття (точніше – до 1961 року). Її засновником вважається Д. С. Бемфорд, від імені якого вона і отримала свою назву (його ініціали англійською пишуться як “Джі. Сі. Бі”). В межах Сполученого Королівства абревіатура “JCB” широко поширена в розмовній мові і сприймається людьми як загальноприйнятне позначення популярних марок екскаваторів.

Пізніше її навіть включили в один з відомих академічних словників острівної держави. І це, незважаючи на те, що свого часу вона являла собою популярний товарний знак, добре впізнаваний по всьому світу. Перший керівник компанії зумів створити сприятливу атмосферу, завдяки якій розвиваюча структура перетворилася в ефективно діючий виробничий центр. До особливостей її функціонування слід віднести:

• Відсутність профспілок і перекладення турботи про житло для працівників компанії на відповідальних працівників адміністрації.
• Створення ідеальних умов для відпочинку персоналу у вільний від роботи час.
• Висока заробітна плата співробітників, яка постійно коригується в бік підвищення.

Додаткова інформація: Д. С. Бемфорд наказав оточити робочі корпуси зоною відпочинку загальною площею близько 40 кв. км, що становить собою комплекс з ландшафтних парків.

У вільний від роботи час працівники компанії могли полювати, рибалити і купатися у водоймах, що оточують територію об’єднання.

Завдяки постійній турботі про персонал корпорації, продуктивність праці в ній весь час підвищувалася. В даний час “JCB” має безліч відділень, розкиданих по різних континентах. З початку двохтисячних років компанія незмінно входить до трійки найбільших у світі виробників будівельної техніки.

Виробничі підрозділи

Концерн “JCB” складається з цілого ряду підрозділів, що в своїй більшості відрізняються за територіальною ознакою. До теперішнього часу корпорація має 18 заводів, що працюють на чотирьох континентах. Нижче детально розписано розподіл цих підрозділів з різних територій:

• У самій Великобританії перебуває 11 заводів корпорації.
• Ще три підприємства працюють в Індії.
• По одному заводу розташувалися в Китаї, США, а також в Німеччині та Бразилії.

Завдяки широкому охвату світового ринку, сьогодні “JCB” – одне з найбільших приватних об’єднань у Великобританії, що випускають вантажні автомобілі (самоскиди), екскаватори та сучасні навантажувачі.

Продукція, що випускається компанією

З переліком продукції, що випускається корпорацією “JCB” можна ознайомитися нижче:

• Екскаватори різних марок, що застосовуються при демонтажі будівель.
• Навантажувачі всілякого типу.
• Трактори різного класу.
• Зразки вібраційно-ущільнюючих агрегатів.

На особливу увагу заслуговує спеціальна екскаваторна техніка “JCB”, в тому числі – вживана при знесенні будівель. Розглянемо представлені зразки деяких моделей екскаваторів більш докладно.

>>>Оренда екскаватора JCB 220

Екскаватори

Екскаваторна техніка від “JCB” характеризується високими технічними показниками, що гарантують виконання найскладніших будівельних операцій. Вона широко використовується в Україні для таких цілей:

– при плануванні місцевості на території об’єктів, що будуються;
– для навантаження і перевезення різних матеріалів,
– при підготовці траншей і дорожніх відкосів;
– при демонтажі старих будівельних об’єктів.

Важливе зауваження: Вибір конкретної моделі екскаваторної техніки залежить від специфіки проведених робіт і особливостей будмайданчика.

Як приклад ознайомимося з характеристиками відомих моделей екскаваторів JCB 220 і JCB 4CX.

Модель JCB 220

Основні характеристики першого з цих двох зразків наводяться нижче:

• Експлуатаційна маса агрегату в спорядженому стані – 22,5 тонни.
• Максимальна електрична потужність мотора – 129 кВт.
• Габарити виробу “JCB 220” – 9,76х2, 98х3,07 метра.
• Швидкість переміщення по грунту – 5,6 км / год.
• Зусилля при виробленні ґрунту при копанні – 155 kN.
• Обсяг ковша максимальний – 1,19 м3.

На всіх екскаваторах марки JCB 220 встановлені надійні та економічні двигуни найостанніших моделей. Дизайн кабіни оператора виконаний на високому технічному рівні, що враховує особливості виконання необхідних робочих операцій.

Оренда техніки JCB

JCB 4CX

Компанія JCB, JCB 220, JCB 4CX Серед зразків екскаваторів-навантажувачів звертає на себе увагу модель “JCB 4CX”, оснащена 94 сильним мотором. Витрати палива за 1 годину безперервної роботи становить не більше 8 літрів, а ємність бака дорівнює 130 літрам. Основні технічні характеристики слід доповнити такими даними, як:

• Вага екскаватора – 8660 тонн.
• Габарити “JCB 4CX” (ДхВхШ) – 5900х2830х2320 мм.
• Дорожній просвіт дорівнює 340 мм.
• Обсяг ковша – 1,1 м3.

Додаткова інформація: Екскаватор навантажувач “JCB 4CX” укомплектований 4-х тактним і 4-х циліндровим двигуном з турбо-наддувом і прямим вприском палива.

Його особливість – наявність функції форсування крутящого моменту, що дозволяє зменшити витрати палива і легко долати круті підйоми.

Силова установка розташовується таким чином, щоб забезпечити легкий доступ до неї при необхідності проведення ремонту або техобслуговування. Мотор оснащується комплектом фільтруючих елементів і системою охолодження. Основні технічні показники силового агрегату наведені нижче:

• Робочий об’єм двигуна -4,4 літри.
• Розрахункова частота обертання валу – близько 2200 об / хв.
• Номінальна потужність – 72 кВт, а крутящий момент на валу – 1300 Нм.

Бортова електрична мережа “JCB 4CX” представлена одним акумулятором, що забезпечує запуск двигуна в будь-яку погоду і генератором, розрахованим на робочий струм до 95 Ампер.

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Переваги придбання техніки “JCB”

Випущені компанією моделі обладнані сучасними гідравлічними системами управління та універсальними механізмами швидкої заміни робочого інструменту. Представлені можливості дозволяють віднести гусеничні зразки “JCB” до категорії економічної техніки, затребуваної при знесенні будівель і при необхідності планування будмайданчиків.

Крім того, ряд моделей, що випускаються затребувані в організаціях, що займаються виробленням кар’єрів і працюють на гірських видобувних промислах. А можливість розширення функціональності екскаваторної техніки (заміни елементів навісного обладнання) дозволяє використовувати її при благоустрої територій та при проведенні робіт загального призначення.

Наявність в парку спецтехніки власних колісних навантажувачів на зразок вже розглянутої моделі “JCB 4CX” виводить будь-якого їхнього власника на новий щабель виробничої діяльності. Широкий вибір сучасних моделей дозволяє будівельникам без праці обирати потрібний зразок, що оптимально підходить для заявлених цілей. Придбання високоякісної продукції “JCB” дозволить її майбутньому господарю виконувати наступний ряд завдань:

• Навантаження й перевезення на невеликі відстані різних вантажів і будівельних відходів, що накопичилися після знесення старих будівель.
• Відсипка дорожніх насипів при проведенні земляних робіт.
• Переміщення великих обсягів сміття на будмайданчику.
• Виконання сільськогосподарських і кар’єрних робіт.

Важливо! Крім того, навантажувачі марки “JCB” на колісному ходу додають операторам високий рівень комфортності кабіни і безпеку перебування в ній.

Завдяки цьому, керуючий машиною здатен повністю зосередитися на основних робочих операціях. Додамо, що зразки екскаваторної техніки оснащуються надійними та економічними двигунами, які не мають аналогів в світі (в своєму класі).

Екскаватори зі змінним інструментом

Розглянуті зразки екскаваторної техніки виготовляються тільки з якісних комплектуючих, які повністю відповідають вимогам стандартів. У цих машинах реалізовано безліч технологічних рішень, що сприяють розширенню їх функціональних можливостей. До типових представників таких агрегатів відносяться екскаватори з гідромолотом, що застосовуються при знесенні споруд та демонтаж залишків бетонних фундаментів і інших частин будівель.

Універсальні зразки будівельної техніки представлені сучасними моделями машин, затребуваних при розбиранні сталевих конструкцій. Це – екскаватори з гідроножицями, що забезпечують необхідне зусилля для розрізання арматури бетонних споруд типу опор і фундаментних підстав. Для вдосконалення зразків розглянутої техніки фахівцями компанії проведено великий обсяг робіт, а саме:

>>>Оренда екскаватора з гідромолотом

– розроблені двигуни зі зниженим рівнем токсинів у вихлопних газах;
– розширені функціональні можливості агрегатів;
– збільшено кількість деталей повторного застосування.

Характерні обриси екскаваторів “JCB” з витончено обтічними контурами – еталон для універсальної спецтехніки 21-го століття!

Вилочні навантажувачі

У 1997 році компанія “JCB” змінила концепцію вилочних агрегатів, після чого з’явився зразок техніки під назвою “Teletruk”. Це – класичний навантажувач, в якому на місці вертикальної щогли була встановлена телескопічна стріла. Представлена фахівцями унікальна конструкція дозволяла досягти наступних результатів:

• Скоротити тимчасові витрати.
• Знизити трудомісткість операцій.
• Підвищити безпеку робіт на будівельному майданчику.

Зверніть увагу: Все перераховане дозволило досягти небаченої на ті часи економії.

Оренда техніки JCB

Дизайн кабіни вилочного навантажувача “Teletruk” був добре продуманий розробниками. Завдяки відсутності вертикальної щогли вдалося істотно розширити поле зору оператора, а також полегшити процедуру зміни навісного обладнання.

Крім цього покупцям агрегатів розглянутого класу надавалася можливість вибору виду палива для машини і варіанти приводу. Так, на деяких моделях (TLT25 і TLT30, зокрема) допускалося встановлювати дизель або двигун на зрідженому газі, а також використовувати повнопривідну схему. Остання успішно реалізована в моделях TLT30 і TLT35. Пізніше на ринку були представлені зразки машин підвищеної вантажопідйомності.

Оренда техніки “JCB”

У повсякденній практиці непоодинокі випадки, коли основне завдання організації, що працює на Україні – максимально знизити витрати на будівельні потреби. Домогтися цього вдається тільки в тому випадку, якщо замовник скористається можливостями оренди екскаваторів “JCB” від виробника.

Такий підхід до використання будівельної спецтехніки дозволить знизити видаткову частину бюджету і перенаправити гроші, що звільнилися на інші цілі. Зі свого боку фахівці концерну забезпечать замовнику своєчасну технічну підтримку. Така організація взаємодії з клієнтом гарантує безаварійність проведення робіт і досягнення високих показників продуктивності всіх поточних операцій.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Меню