Hyundai Спецтехніка

“Hyundai Heavy Industries” – це відомий південнокорейський концерн, що відрізняється своєю багатопрофільною структурою. У перекладі на українську “Hyundai” означає “сучасність” або “крокувати в ногу з часом”. Корпорація позиціонується на ринку важкої техніки як один зі світових лідерів, що випускає до 17% кораблів і 30% двигунів до них (від загального світового обсягу). Крім цього, компанією реалізовується промислове обладнання і спецтехніка, включаючи екскаватори та самоскиди.

Численні представництва і заводи “Hyundai” працюють в таких країнах, як Болгарія, Китай, США і в самій Південній Кореї. Центр підготовки новітніх технічних рішень розташовується в європейському Будапешті (Угорщина). У штаті компанії числяться понад 25 тис. співробітників самого різного профілю. За підсумками 2009 року в рейтингу 500 найбільших концернів “Fortune Global 500” компанія “Hyundai” зайняла 4-е місце в категорії “Промислове обладнання”.

Коротка історія

Компанія “HYUNDAI”, як самостійна господарююча структура, була заснована Чон Чжу-yoном в 1967 році. До цього її персонал займався випуском легкових і вантажних моделей концерну “FORD” (США). У 1972 році уряд П. Кореї надав її керівництву можливість виробляти автомобілі самостійно. З 1974 року стартував випуск першої малолітражки, в розробці зовнішнього вигляду якої брали участь італійські фахівці.

До 1980 року південнокорейський концерн виробляв вже до 50 000 автомобілів на рік з одночасним випуском до 91 відсотка запасних частин до них. Перше покоління відомого всім автолюбителям седана “Sonata” з’явилося до осені 1988 року, а 1996 був освоєний випуск спортивної моделі “Coupe”. Через десять років “Hyundai” поглинула корейську компанію “Kia Motors”, а також домовилася про стратегічне партнерство з “Daimler Chrysler”. За статистичними даними на 2006 рік концерн з Південної Кореї вважався найбільшим автомобілебудівним об’єднанням у світі.

За останні роки корпорація “Hyundai” поставила на Україну безліч одиниць великої будівельної техніки (включаючи різні моделі автомобілів, екскаваторів і фронтальних навантажувачів). Це дозволило компанії зайняти близько третини ринку країни, а по колісних моделях – майже половину.

В даний час “Hyundai Heavy” – це найбільша компанія, що володіє заводами в Європі, Індії та в Китаї. Вона має свої представництва в країнах Південної Америки і України, а також в Туреччині, ОАЕ, Панамі і Колумбії. Дочірні відділення концерну влаштувалися в США, Європі, Індії та Китаї. Понад 450 дистриб’юторів “Hyundai” працюють сьогодні у всіх куточках планети.

>>>Оренда екскаваторів

Основні підрозділи

В процесі вдосконалення структури виробництва в складі компанії виділилися наступні самостійні підрозділи:

• Відділення суднобудування (конструювання і виробництво морських суден).
• Відділ морських конструкцій.
• Промислове виробництво.
• Випуск двигунів і допоміжного обладнання.
• Виробництво електротехнічних виробів.
• Підрозділ з випуску спеціальної будівельної техніки.
• Виробництво вітрових і сонячних агрегатів, які забезпечують вироблення альтернативної енергії.
Hyundai

У представленому переліку особливої ​​уваги заслуговує підрозділ по виробництву спеціальної техніки, заснований в 1985 році і розташований в місті Гел (Бельгія). Додаткові офіси розміщуються в Англії, Німеччині та на території Франції. З 2016 стартувало будівництво ще однієї європейської філії в Тессендерло (Бельгія).

Спеціальна будівельна техніка

спец техніка Hyundai

На ринку спеціальної будівельної техніки південнокорейська фірма представлена багатопрофільною лінійкою агрегатів, в яку входять наступні найменування:

• Колісні та гусеничні екскаваторні зразки.
• Сучасні екскаватори-навантажувачі.
• Потужні вилочні машини.
• Фронтальні навантажувачі.
• Бульдозери та інша дорожня техніка.

Зверніть увагу: З усієї представленої лінійки машин на експорт надходить тільки частина продукції.

Екскаватори від виробника “Hyundai”, нарівні з іншими моделями спеціальної техніки, виготовляються із застосуванням тільки високоякісних матеріалів і запчастин. За рахунок цього вони користуються попитом при проведенні найбільш трудомістких операцій, включаючи знесення старих будівель і розбирання з / б конструкцій.

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Досягнення компанії у випуску спец техніки

В наші дні корпорація “Hyundai” – одина з найбільших виробників спеціальної техніки в світі, яка користується величезною популярністю у споживача. Асортимент машин включає в себе велику кількість різновидів, призначених для певних робіт. Особливим попитом користуються на Україні різні зразки будівельної техніки (включаючи моделі екскаваторів з навісним обладнанням). Велика популярність техніки від “Hyundai” пояснюється тим, що зразки які випускаються, відрізняються високою якістю і простим управлінням.

Всі екскаватори виготовляються з використанням сучасних технологій. У їх конструкції використовуються технічні рішення, що забезпечують максимальну стійкість і високу вантажопідйомність. Завдяки цьому такі машини незамінні при аварійному знесенні будівель, наприклад, або при проведенні подібних їм робочих операцій.

Для підвищення ефективності функціонування приводу в гідравлічній системі деяких зразків передбачений механізм посилення, що працює в режимі “автомат”. Відзначимо, що зазначена функція просто незамінна при проведенні демонтажу будівельних конструкцій з використанням навісного обладнання.

Компактні машини (міні екскаватори)

Обмежені робочі ділянки сучасних міст змушують будівельників використовувати мініатюрні зразки будівельної техніки. У лінійці екскаваторів від “Hyundai” представлено безліч моделей компактних машин. Всі вони відрізняються простотою управління, універсальністю застосування і доступною ціною.

Перераховані показники міні-екскаваторів привертають до себе сучасного користувача в усіх країнах світу, включно з Україною. До переваг цих моделей відносять також можливість застосування змінного обладнання, яке часто використовують при демонтажі будівель, зокрема.

Відомі моделі екскаваторів

Розглянемо кращий екскаватор компанії HYUNDAI R330LC-9S, що зібрав в собі воєдино всі достоїнства агрегатів цього класу. При знайомстві з представленою моделлю увагу користувача в першу чергу приваблює висока потужність агрегату, істотно перевищує той же показник для інших зразків. Екскаватори R330LC-9S розроблені спеціально для виконання рекордних за обсягом виймання грунту, земляних робіт.

Підвищена продуктивність цієї моделі і є причиною великої популярності R330LC-9S у представників великих промислових підприємств і будівельних організацій. В якості силової установки в “Хендай 330” застосований дизель американського виробництва (8-ми літровий агрегат “Cummins C8.3-C” з системою турбонаддува).

Hyundai Heavy Industries

У моделі використані останні технічні рішення, що стосуються електронного управління вузлами і модулями агрегату. За допомогою вбудованої електроніки контролюється витрата пального, а також здійснюється автоматичний підігрів / охолодження силової установки. Екскаватори цього типу оснащені X-подібної рамою, що виготовляється з дуже міцної сталі з додатковим посиленням. За рахунок цього ходова частина моделі відрізняється прекрасними експлуатаційними показниками і тривалим терміном служби.

Відмітна риса R330LC-9S – високий рівень ремонтопридатності і експлуатаційна надійність. Зручна модель і в плані технічного обслуговування, оскільки в її силовому агрегаті передбачені бічні кришки і знімний капот. Завдяки такій конструкції оперативний персонал має вільний доступ до найбільш важливих вузлів і елементів дизельного мотора.

Значне збільшення потужності і ККД двигуна досягнуто в основному за рахунок застосування системи додаткового наддуву. Крім того, з метою полегшення обслуговування агрегату в R330LC-9S передбачена автоматична діагностика основних вузлів.

>>>Оренда екскаватора HYUNDAI R330LC-9S

Додаткова інформація: Всі перераховані плюси залучають представників будівельних організацій, що бажають скористатися послугами оренди екскаваторів цієї марки.

Діагностуюча система починає функціонувати відразу ж після запуску двигуна. У разі виявлення неполадок на дисплей машини виводиться відповідна інформація, що дозволяє оперативно усунути несправність.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?

Група компаній «Терещенко» намагається робити все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості

Меню