Демонтаж заводу | Частковий демонтаж заводу

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

В умовах розвитку компанія збільшується попит на її продукцію і з’являється необхідність у збільшенні потужностей на виробництві або зміні виробничих ліній на більш ефективні. Такі зміни супроводжуються частковим або повним демонтажем заводу для будівництва більш сучасної будівлі з більшою площею.

Досвід показує, що в більшості випадків проводиться частковий демонтаж заводу. Це дозволяє виробляти добудову і розширення виробництва без зупинки поточних процесів. Звичайно ж, такі роботи є більш складними і трудомісткими. Як наслідок попередній розрахунок всіх процесів вимагає додаткових навичок і досвіду з урахуванням всіх факторів, які не завадять процес виробництва і не принесуть незручностей працівникам. Безпосередньо з демонтажних робіт також виникає ряд додаткових вимог і умов:
– Все демонтажні роботи, також потрібно проводити більш ретельно, щоб не пошкодити потрібні елементи і комунікації, а також не нашкодити персоналу заводу;
– Обмеження пов’язані високою щільністю забудови промислового підприємства обмежують роботу техніки і вимагають більш високого рівня кваліфікації оператора екскаватора та інших співробітників;
– Суворе дотримання термінів розбирання для виключення затримок при здійсненні демонтажних робіт;
– Дотримання екологічних норм при знесенні особливо великих об’єктів.
Всі ці завдання допоможе вам виконати Група компаній «Терещенко»

Процес розбирання заводських приміщень складний і в кожному індивідуальному випадку має багато додаткових завдань, які можна розділити на етапи:
– аналіз і оцінка об’єкта;
– підбір найбільш ефективного методу демонтажу заводу;
– оформлення дозвільної документації під проект;
– підготовка території для розміщення спецтехніки та початку робіт;
– знесення заводу або окремого цеху обраним методом;
– переробка будівельних відходів для подальшого використання (за бажанням замовника);
– очищення території та вивезення будівельного сміття;
– підготовка території для будівництва нового об’єкта (при необхідності);
– розробка котловану для будівництва нового об’єкта (при необхідності).

Кожному клієнту завжди краще працювати з одним партнером, і демонтажні роботи не виняток. Але, на жаль, існує мало компаній, які мають в своєму парку спецтехніку для виконання всіх перерахованих вище завдань, що призводить до подальших проблем і складнощів. Група компаній «Терещенко» є однією з небагатьох компаній в Україні, яка не тільки має всю техніку у власному парку, а й володіє новою, сучасною спецтехнікою, яка більш ефективно виконує всі роботи без затримок на ремонт при поломці:
– гусеничні екскаватори JCB 220;
– гусеничні екскаватори Volvo EC 220DL;
– навісне обладнання на екскаватор: гідроножиці Rent Demolition RD15;
– навісне обладнання на екскаватор: гідромолот Soosan SB70;
– чотиривісні самоскиди Volvo FM400, вантажопідйомністю 30 т.;
– чотиривісні самоскиди Scania P400, вантажопідйомністю 30 т.;
– щокова дробарка McCloskey J40.

Звернувшись до Групи компаній «Терещенко», ви можете бути впевнені в якісному виконанні всіх завдань, що гарантують такі чинники:
– робота без посередників;
– великий парк новітньої спецтехніки;
– найкраще обладнання;
– висококваліфікований персонал з багаторічним досвідом;
– переробка будівельних відходів для подальшого використання або продажу, що дозволить істотно заощадити ваші кошти;
– виконання всіх робіт з урахуванням всіх правил і законодавчих вимог;
– гарантією якісного виконання всіх робіт в термін або раніше.

Будь-який завод це сукупність безлічі об’єктів інфраструктури, комунікації та ін. Тому вартість демонтажу заводу залежить від багатьох факторів:
– обсяг виконання демонтажних робіт;
– складність об’єкта демонтажу;
– місця розташування заводу;
– часткового або повного демонтажу заводу;
– правові норми;
– і багато чого іншого.
Для отримання коректної інформації та консультації по всіх питаннях зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом або вкажіть ваш номер телефону в формі зворотного зв’язку. Наші експерти завжди будуть раді надати кваліфіковану допомогу.

ЯК ЗАМОВИТИ ДЕМОНТАЖ ЗАВОДУ | ЧАСТКОВИЙ ДЕМОНТАЖ ЗАВОДУ?

Група компаній «Терещенко» робить все для максимально зручної комунікації з нашими клієнтами. Зв’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Зателефонувати за номером: 0503531188
  • Написати в або зателефонувати на Viber: 0662154248
  • Написати на e-mail: 1725577@gmail.com
  • Або заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з Вами!

ШУКАЄТЕ НАДІЙНОГО ФАХІВЦЯ ДЛЯ ВАШОГО НАСТУПНОГО ПРОЕКТУ?

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

near_meНаша адреса

Україна, м. Київ,
вул. Антоновича 56,
корп. АПК ЕВ оф. 404

mailЗавжди онлайн

1725577@gmail.com
demontazh-group.com

phoneЗавжди на зв’язку

Телефон:  +380503531188
Вайбер: +380662154248

watchГрафік роботи

Пн. -Пт. : 9:00 – 18:00
Сб. :  11:00 – 17:00
Вс. :  По домовленості